Články

Nejmladší reprezentace žen vyhrála oba domácí zápasy se Slovenskem
Česká reprezentace žen do 16 let má za sebou generálku na domácí European Cup. Svěřenkyně trenéra Heindla v Ostravě dvakrát porazily Slovensko 8:1 a 2:1.
Nejmladší česká reprezentace žen hostí v Porubě Slovensko
Česká reprezentace žen do 16 let má před sebou generálku na prestižní turnaj v Příbrami. Svěřenkyně trenéra Heindla se v Ostravě dvakrát střetnou se stejně starými Slovenkami.
Začalo mistrovství světa žen, Češky se na úvod představí proti Francii
Ve čtvrtek 4. dubna odstartovalo ve finském Espoo 21. ročník Mistrovství světa žen v hokeji. Úvodní buly bylo vhozeno v zápase Německa se Švédskem, trhákem úvodního dne byl ale večerní duel mezi hostitelskými Finkami a čtyřnásobnými obhájkyněmi ze Spojených států. České hokejistky vstoupí do turnaje v pátek proti Francii.
Trenér Petr Novák nominoval ženskou reprezentaci na MS v Espoo
Trenér Petr Novák uzavřel nominaci na mistrovství světa IIHF žen, které se bude hrát ve dnech 4. – 14. dubna 2019 ve finském Espoo.
České juniorky si dvakrát poradily s Austrálií
České reprezentantky do 18 let zvládly dvojzápas proti soupeřkám z hokejově exotické země. Svěřenkyně trenéra Zuziaka si v Liberci dvakrát jednoznačně se staršími soupeřkami poradily, když zvítězily 11:2 a 5:1.
Česká reprezentace žen porazila v přípravě na MS Slovenky
České reprezentantky se ve Velkých Popovicích připravují na dubnové mistrovství světa ve Finsku. Svěřenkyně trenéra Nováka porazily v přátelském zápase Slovenky 2:1. Vrchol sezony začíná pro český výběr 5. dubna v Espoo.
České juniorky si v Liberci dvakrát zahrají proti Australankám
Soupeře z exotické hokejové země hned dvakrát vyzve česká reprezentace žen do 18 let. Juniorky si proti starším Australankám zahrají ve středu v liberecké Svijanské aréně a o den později v nedaleké Tipsport aréně.
České reprezentantky odehrají v rámci přípravy na MS zápas se Slovenskem
Česká reprezentace žen pomalu finišuje přípravu na mistrovství světa, které startuje na začátku dubna ve Finsku. Svěřenkyně trenéra Nováka odehrají na kempu ve Velkých Popovicích přátelský zápas proti Slovenkám. Utkání startuje v 15:30.
České reprezentantky do 16 let jasně ovládly turnaj v Selbu
Nejmladší česká hokejová reprezentace žen má za sebou velmi úspěšné představení v německém Selbu. Na turnaji hráček do 16 let vyhrály svěřenkyně trenéra Heindla všechny tři zápasy a domů si tak odvezly jednoznačné první místo.
Českým reprezentantkám na turnaji v Rusku těsně unikl bronz
Česká hokejová reprezentace žen na turnaji v ruském Dmitrově sahala po třetím místo. V bitvě o bronz vedly svěřenkyně trenéra Nováka nad Švédkami 1:0, napínavý zápas nakonec těsně ztratily a musely se spokojit se 4. místem.